Obecná pravidla fóra

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kosta
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Příspěvky: 3
Registrován: 21 dub 2017, 15:23
Bydliště: Boršov 162
Oslovení: je mi to jedno
Kontaktovat uživatele:

Obecná pravidla fóra

Příspěvek: # 8Příspěvek Kosta
24 dub 2017, 14:51

Dobrý den a ahoj,
primárním účelem, pro který bylo toto fórum zřízeno, je včelařská tématika a umožnění uživatelům fóra otevřené komunikace a komunikace mezi sebou o včelách a včelaření v Moravskotřebovském regionu a jeho okolí a pro všechny příznivce tohoto oboru, ať už jsou odkudkoliv. Tímto způsobem je možné vyřešit velké množství záležitostí, které souvisí s včelami a včelařením. Získávání nových poznatků, postupů a zkušeností nejen pro začínající včelaře, ale i pro ty zkušené.

Toto fórum je svobodné do té míry, pokud se zde budeme chovat slušně, nebudeme jeden druhého urážet, budeme se snažit diskutovat o problémech, nápadech, zkušenostech apod.. v daných tématech.

Chcete-li se účastnit diskuze na tomto fóru, musíte se zaregistrovat (přezdívka, email – nutno aktivovat účet v příchozím emailu na Vaši emailovou adresu po zadání registrace). Ostatní informace o Vás můžete zadat v nastavení Vašeho profilu po aktivaci účtu.

Máte-li nějaké připomínky nebo dotazy, můžete se vyjádřit do diskuze k tomuto příspěvku v kategorii „Vaše požadavky na administrátora a moderátory fóra“.

Cílem je, aby byla zachována kvalita příspěvků a fórum bylo prospěšné pro všechny diskutující. Není problém ještě něco doplnit, nebo upravit… Hlavně, aby se nám tu všem líbilo a byla tu dobrá atmosféra :-).

Administrátor fóra RŠ
Věčný učeň :roll:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host