Stránka 1 z 1

Obecná pravidla fóra

Napsal: 24 dub 2017, 14:51
od Kosta
Dobrý den a ahoj,
primárním účelem, pro který bylo toto fórum zřízeno, je včelařská tématika a umožnění uživatelům fóra otevřené komunikace a komunikace mezi sebou o včelách a včelaření v Moravskotřebovském regionu a jeho okolí a pro všechny příznivce tohoto oboru, ať už jsou odkudkoliv. Tímto způsobem je možné vyřešit velké množství záležitostí, které souvisí s včelami a včelařením. Získávání nových poznatků, postupů a zkušeností nejen pro začínající včelaře, ale i pro ty zkušené.

Toto fórum je svobodné do té míry, pokud se zde budeme chovat slušně, nebudeme jeden druhého urážet, budeme se snažit diskutovat o problémech, nápadech, zkušenostech apod.. v daných tématech.

Chcete-li se účastnit diskuze na tomto fóru, musíte se zaregistrovat (přezdívka, email – nutno aktivovat účet v příchozím emailu na Vaši emailovou adresu po zadání registrace). Ostatní informace o Vás můžete zadat v nastavení Vašeho profilu po aktivaci účtu.

Máte-li nějaké připomínky nebo dotazy, můžete se vyjádřit do diskuze k tomuto příspěvku v kategorii „Vaše požadavky na administrátora a moderátory fóra“.

Cílem je, aby byla zachována kvalita příspěvků a fórum bylo prospěšné pro všechny diskutující. Není problém ještě něco doplnit, nebo upravit… Hlavně, aby se nám tu všem líbilo a byla tu dobrá atmosféra :-).

Administrátor fóra RŠ